Zajímavosti v SingapuruVše zajímávé co můžete v Singapuru najít

Zajímavá místa v Singapuru

Publikováno 23.07.2012 v 09:34 v kategorii Zajímavosti, přečteno: 1381x

Singapur je světově proslulým turistickým městem s vyvinutou ekonomikou. Město ročně navštíví miliony turistů ze všech koutů světa. V tomto článku Vám představíme nejzajímavější místa, která byste si na dovolené v Singapuru neměli nechat ujít. Singapore Flyer S výškou 165 metrů je Singapore Flyer(viz. obrázek) největším ruským kolem na světě. Návštěvníkům poskytne neopakovatelný výhled nejen na Singapur, ale také na Malajsii a Indonésii. Kolem samotného kola je rozsáhlá síť obchodů, restaurací a dalších atrakcí. Vstup Vás bude stát 20-30 dolarů.

Singapur je světově proslulým turistickým městem s vyvinutou ekonomikou. Město ročně navštíví miliony turistů ze všech koutů světa. V tomto článku Vám představíme nejzajímavější místa, která byste si na dovolené v Singapuru neměli nechat ujít.

Singapore Flyer

S výškou 165 metrů je Singapore Flyer(viz. obrázek) největším ruským kolem na světě. Návštěvníkům poskytne neopakovatelný výhled nejen na Singapur, ale také na Malajsii a Indonésii. Kolem samotného kola je rozsáhlá síť obchodů, restaurací a dalších atrakcí. Vstup Vás bude stát 20-30 dolarů.

Jurong Bird Park (Jurongský ptačí park)

Jurongský ptačí park, přezdívaný jako „Ptačí nebe“ je jedním z největších parků svého druhu na světě. Obsahuje 95 voliér, 6 vodních nádrží a přes 8500 ptáků.

Night Safari (Noční safari)

První noční safari na světě se rozkládá na 40-ti hektarech džungle přiléhající k Singapurské Zoo. Povezete se na malém vláčku a budete v naprostém bezpečí moci prohlédnout 130 druhů zvířat. Pokud máte rádi přírodu, pak jste na správné adrese.

Vivocity

Vivocity, nacházející se vedle přístavu Keppel je největším nákupním střediskem v celém Singapuru. Ve svém prvním měsíci provozu – v prosinci 2006 navštívilo Vivocity více 4,2 milionu návštěvníků. Ve středisku naleznete nespočet obchodů, restaurací a kin. Nakupování ještě nikdy nebylo tak zábavné!

Singapore Botanic Garden ( Singapurská botanická zahrada)

Singapurská botanická zahrada obsahuje více než 20 000 druhů tropických a subtropických rostlin. Součástí je národní orchidejová zahrada, kde můžete vidět více než 12 000 orchidejí. Vstupné je zdarma.

Ostrov Sentosa

Ostrov je známý pro svou nádhernou pláž a rozmanitou nabídku vodních sportů a aktivit. Koná se zde fascinující show s pyrotechnikou, lasery a ohněm. Sentosa je jedno z míst, které byste si neměli nechat ujít.